Әдістемелік қашықтық/Методический дистант

2021 жылдың 5 наурызында Қостанай қ. №5″А» мектеп-гимназиясы базасында Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының Облыстық әдістемелік кабинетінің басшылығымен бастауыш сынып мұғалімдеріне арналған әдістемелік қашықтық өтті. Мұндай қашықтық алғаш рет он-лайн форматта өтті және 4-сынып оқушыларының функционалдық сауаттылық бойынша білімін толықтыруға және олқылықтарды жоюға бағытталған. Оқушылар онлайн-форматта Onlain Test Pad тест конструкторы арқылы үш пән: әдеби оқу, математика, жаратылыстану пәндері бойынша 30 тапсырманы орындады. Барлығы ZOOM-да 56 педагог және You Tube-те 572 педагог қосылды, ал 430 оқушы тапсырмаларды ойдағыдай орындап шықты. Орындау пайызы орта есеппен 70% құрады.

5 марта 2021 года на базе Школы-гимназии №5«А» г.Костаная состоялся методический дистант для учителей начальных классов, под руководством Областного Методического кабинета Управления образования акимата Костанайской области. Такой дистант прошел впервые в он-лайн формате и был направлен на устранение пробелов и восполнение знаний обучающихся 4-х классов по функциональной грамотности. Учащиеся в онлайн-формате посредством конструктора тестов Onlain Test Pad выполняли 30 заданий по трем предметам: литературное чтение, математика, естествознание.

Всего подключилось 56 педагогов в ZOOM и 572 в You Tube, а 430 учащихся, успешно справились с заданиями. Процент выполнения в среднем составил около 70%.