«Ертегідегі жемқорлық» қойылымы ұсынысы

14 ақпанда театр үйірмесінің оқушылары көрермендерге «Ертегідегі жемқорлық» қойылымын ұсынды. Іс-шараның мақсаты: оқушылардың сыбайлас жемқорлыққа қарсы дүниетанымын кеңйтуді насихаттау. Балалар «Доктор Айболит», «Теремок», «Емеля» және «Дядя Степа»ертегілерінен сюжеттерді пайдаланды. Қойылым соңында балалар » Сыбайлас жемқорлықтың себептері қандай? кенін талқылады«Жемқорлықпен қалай күресуге болады?». Бастауыш сынып оқушылары қойылымды ұйымдастырушыларға және қатысушыларға зор алғыс білдірді.

14 февраля обучающиеся театрального кружка представили зрителям постановку «Коррупция в сказках». Цель данного мероприятия: пропагандировать у учащихся антикоррупционное мировоззрение. Ребята использовали сюжеты из сказок: «Доктор Айболит», «Теремок», «Емеля» и «Дядя Степа». В конце представления ребята обсудили вопросы: «Каковы причины коррупции? «Как можно бороться с коррупцией?». Младшие школьники поблагодарили организаторов и участников постановки бурными апплодисментами.