«Қыз болашағы — ел болашағы» онкүндік шеңберінде.Права девочек в правовом Государстве

Мектептің медициналық қызметкері Е. П. Замковая қыздармен «Қыз денсаулығы» атты әңгіме өткізді. Денсаулық балалық шақтан қаланатынын және жеке гигиена, күн тәртібін сақтау, тамақтану, ұйқы және т. б. назар аударды.

№5 «А» мектеп-гимназия жетекшісі оқушылармен «Қыз бала әрқашан бақытты болуы керек» атты флэш-моб өткізді.

Педагог – психолог А.А.Ивушкина 3-ші сынып оқушыларымен бір-бірін және ұлдардың қыздарды тәрбиелеуге, құрметтеуге бағытталған «Достасуға, қарым-қатынасқа, жанжалға жол бермеуге үйренеміз» атты тренинг-ойынын өткізді.

В рамках республиканской декады, посвященной Международному дню девочек, в школе – гимназии № 5 «А» на факультативе «В стране Правопорядка» проведен «круглый стол»  на тему «Права девочек в правовом государстве». Дети младшего школьного возраста приняли активное участие в обсуждении интересной и важной  темы.

Касицкая Н.С., заместитель директора по ВР