«Менің жерім- менің Қазақстаным»

• html5 slider
  • WhatsApp Image 2019-12-12 at 12.26.15 (12)
WhatsApp Image 2019-12-12 at 12.26.15 (4)1 WhatsApp Image 2019-12-12 at 12.26.15 (12)2
carousel jquery by WOWSlider.com v8.8

Қазақстанның Тәуелсіздік күні — бұл Қазақстан Республикасының басты ұлттық мейрамы. Бұл күн жыл сайын 16 желтоқсанда аталып өтеді. Биыл Қазақстан Республикасы тәуелсіздіктің 28 жылдығын атап өтеді: 1991 жылы 16 желтоқсанда Қазақстан Жоғарғы Кеңесі республиканың тәуелсіздігі мен мемлекеттік егемендігі туралы заң қабылдады.

Қазақстандық патриотизмді, белсенді азаматтық ұстанымды, патриоттық сезімді қалыптастыру мақсатында 2017 жылдың 12 желтоқсанында №5А МГ 1 «Г» сыныбында Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күніне арналған ойын түрінде «Менің жерім — менің Қазақстаным» атты сынып сағаты өткізілді.

Балалар Тәуелсіздік туралы фильм, презентацияны көрді, 3 тілде (қазақ, орыс және ағылшын) өлеңдер оқыды, ҚР Әнұранын орындады, «Менің Қазақстаным» викторинасына қатысып, «Біздің Отанымыз Қазақстан» атты суреттер конкурсын өткізді.

1 «Г» сынып оқушылары сынып жетекшісі Наталья Александровна Хилимончикпен бірге мерекені дайындау мен өткізуге белсене қатысты. Барлықтарыңызды осы айтулы мерекемен құттықтаймыз! Баршаңызға бейбітшілік, жақсылық, игілік және молшылық, жаңа еңбек табыстарын.

День Независимости Казахстана – это главный национальный праздник Республики Казахстан. Эту дату жители страны отмечают ежегодно 16 декабря. В этом году Республика Казахстан отмечает 28 лет со дня провозглашения Независимости: 16 декабря 1991 года Верховный Совет Казахстана принял закон о независимости и государственном суверенитете Республики.

С целью формирования казахстанского патриотизма, активной гражданской позиции, патриотического сознания учащихся 12 декабря 2019 года в 1 «Г» классе ШГ№5А проведён классный час «Менің жерім- менің Қазақстаным» в форме игры, посвящённый Дню Независимости Республики Казахстан.

Ребята просмотрели фильм, презентацию о Независимости, читали стихи на 3 языках (казахском, русском и английском), исполнили гимн РК, участвовали в викторине «Мой Казахстан» и провели конкурс рисунков «НАША РОДИНА КАЗАХСТАН».

Ученики 1 «Г» класса вместе с классным руководителем Хилимончик Натальей Александровной, приняли активное участие в подготовке и проведении праздника.

Поздравляем всех с этим знаменательным праздником! Желаем всем мира, добра, благополучия и достатка, новых трудовых свершений, процветания для нашей Родины!