8 наурыз мерекесіне арнап өткізілген іс-шара туралы ақпарат

[

Мектепте  әр  сынып  ата-аналарын  шақырып, Халықаралық  әйелдер күніне  арналған   мерекелік  іс-шара   өткізді.
     Іс-шараның  басты  мақсаты,ананы,қыздарды  сыйлауға  тәрбиелеу, мерекенің  шығу  тарихымен  таныстыру,жеке  тұлғаның шығармашыл, интеллектуалды  қабілетін  көрсету. Мерекелер  әр  алуан  және ұйымдастырудың  келесі  формаларын  қамтиды:вокалистер шығармасы, хор, би композициялары,  «Сән  көрсету» жобалары, т.б. Мерекені  өткізудің  қызықты  сәттері   қыздарға ерекше  құрмет  көрсету, сондай-ақ аналарға арналған таңғажайып сәттер болды.

Іс-шараның  өз деңгейінде өткенін ата-аналардың  жылы  лебіздерінен  және мектеп  сайтына  салынған  үзінділерінен көруге  болады.
        Іс-шара оқушылардың мүдделерін, олардың жеке  қабілеттерін ескеріп, мерекенің  мақсатына  жетуіне  ықпал  етті.

В школе организованы концерты, посвящённые празднованию Международного женского дня на уровне классов с приглашением родителей. Главной целью данных мероприятий стало воспитание уважительного отношения к женщине, девочке, ознакомление с историей возникновения праздника, создание условий для творческой, интеллектуальной самореализации личности ребенка. Праздники разнообразны и включают следующие формы организации: выступления вокалистов, хора, танцевальные композиции, проекты «Показ мод», игры, викторины с применением интерактивного оборудования. Интересным моментом в проведении мероприятий стало чествование девочек, а также сюрпризные моменты для мам. Качество проведения данных мероприятий можно оценить по тёплым отзывам родителей, оформленных на сайте школы. Мероприятия учитывали интересы учащихся, их индивидуальные особенности, что способствовало достижению цели мероприятия.