«Туған жерге тағзым» жобасы

12 ақпан 2019 «Строительный» кітапханасы біздің мектептің 2 «А» сынып оқушыларымен бірлесіп «Рухаңи жаңғыру» бағдарламасын жүзеге асыру аясында «Туған жерге тағзым» жобасының  ашылуы  болды. Оқушылар кітапхана бөлімдеріне саяхат жасады. Балаларға «кітаптың пайда болу тарихы» атты фильм көрсетілді, жобаның кезеңдері туралы айтты: «кездесу-презентация», «поэзиялық  минут», «көркем салон», «электронды-танымдық ойын». Оқушылар П. И. Чайковскийдің музыкасымен А. И. Суслованың «Жыл  мезгілдері» атты ертегісін қызығушылықпен оқып, кейін ертегі кейіпкерінің тапсырмаларымен жеделхатын  тапты. «Есть по соседству библиотека» әнін балалар туған жердің тарихы туралы буклеттер мен бетбелгілер алды. Мереке «Шашу»  салт-дәстүрімен  аяқталды.

12 февраля 2019   библиотека «Строительный» совместно с учениками 2 «А» класса нашей школы провели  открытие проекта «Поклон родной земле» в рамках реализации программы «Рухаңи жаңғыру». Ученики совершили путешествие по отделам библиотеки. Ребятам показали фильм «История появления книги», рассказали об этапах проекта: «Встреча-презентация», «Поэтический звездопад», «Художественный салон», «Электронно-познавательная игра». Учащиеся с удовольствием прочитали сказку Сусловой А.И. «О временах года» под музыку Чайковского П.И., затем нашли телеграмму сказочного героя с заданиями. Под песню «Есть по соседству библиотека» дети получили буклеты и закладки об истории родной земли. Праздник закончился национальной традицией «Шашу».