«Мектеп асханасы» алдын-алу іс-шаралары

• image slider
css slider by WOWSlider.com v8.8

«Мектеп асханасы» алдын-алу іс-шаралары

«Мектеп асханасы» республикалық алдын алу іс – шарасы аясында а.ж. 27 қаңтар мен 27 ақпан аралығында № 5 «А» мектеп-гимназиясының бракераж комиссиясының қызметі жандандырылды. Осы комиссияның құрамына медицина қызметкері, мектеп –гимназия кәсіподақ комитетінің мүшесі, мектеп әкімшілігі, сондай-ақ ата-аналар қауымдастығының өкілдері кіреді.

Бракераждық комиссия мүшелері тамақтану сапасын, ас мәзіріне сәйкестігін және оқушылардың жасына сәйкес тағам порциясы массасының бақылау өлшеулерін тексерді. Бұзушылықтар анықталған жоқ.

ТЖ бойынша директор орынбасары Н.С.Касицкая

Профилактические мероприятия «Школьная столовая»

В рамках республиканского профилактического мероприятия «Школьная столовая»,  с 27 января по 27 февраля т.г. активизирована деятельность бракеражной комиссии школы – гимназии № 5 «А». В состав данной комиссии входят медицинский работник, член профсоюзного комитета школы –гимназии, администрация школы, а также представители родительской общественности.

Члены бракеражной комиссии проверяли качество питания, соблюдение на соответствие меню и контрольные  замеры массы порции  блюда в соответствии  с возрастом учащихся. Нарушения не выявлены.

Касицкая Н.С., заместитель директора по ВР