Ұстаз … Қандай қасиетті сөз! Адам баласының жүрегіндегі қадір тұтып, құрметтейтін екі ұғым болса, оның бірі – Ұстаз.

• хор
  • Звучание домбры
  • Вальс
  • Танец
  • Хор
  • Полька
  • Поздравления и грамоты
  • Флешмоб
хор1 2 Звучание домбры3 Вальс4 IMG_96895 Танец 6 Хор7 IMG_97138 IMG_97399 Полька10 Полька11 Поздравления и грамоты12 IMG_969313 Песня 14 Флешмоб15
html5 slider by WOWSlider.com v8.8

Күздің жайдары күніңде біздің мектебіміз Ұстаздар күні мерекесін атап өтті.

Ұстаздар күніне арналған концерттік бағдарлама көрермендерден жоғарғы баға алды.

Мерекенің жоғарғы  деңгейде өтуіне ата-аналар, ұстаздар,оқушылар мен  үйірме жетекшілерінің тығыз қарым-қатынасы арқасы.

Васковец А.В жетекшілік ететін вокал үйірмесі көрермендерді қуантты.

Балалар ұстаз мамандығы жайлы не ойлайды? Осы және басқа сұрақтардың жауаптарын «Балалар сөйлейді…» бейнерөлігінен білдік.

Ұстаздар қауымына өз алғыстарын ата-аналар дайындаған нөмірлер арқылы білдірді: Д.Нұрпейісованың «Науаи» күйі орындалды, саксафон аспабында Надаев Зелимхан,  әншілер Ләззат Аралбаева мен Нұрахметов Мәди өнерлерін көрсетті.

Көрермендерге қызығушылықпен ерекшеленген би нөмірлері: «Интердэнс»  би тобының өнерпаздары Колцов Матвей мен Кудрявцева Арина, мектепалды дайындық сыныбы оқушылары «Буратино» , 3 «В» сынып оқушылары «Полька» биі, жетекшісі  Фатхудинова Анастасия Викторовна. Усенова Алтынай Торебековна сүйікті сыныбы 3 «Е» бірге «Павлин»  биін дайындады.

Концертная программа получила высокую оценку зрителей. Наверное, хороший букет пожеланий получился как результат тесного сотрудничества, сотворчества   детей, учителей, родителей, руководителей кружков. Порадовали вокальные номера под руководством Васковца А.В.

Что думают дети о профессии учителя? На этот и другие вопросы мы узнали ответы из видеоролика «Говорят дети…» Родители выразили свою признательность педагогам через исполнение номеров:   кюй Д.Нурпеисовой «Наваи», звучание саксафона в исполнениии Надаева Зелимхана, вокал в  исполнении Ляззат Аралбаевой и Нурахметова Мади. Восторженно публика встретила и танцевальные композиции:   пару спортивно-бального танца «Интердэнс» Колцова Матвея и Кудрявцеву Арину, класс предшкольной подготовки «Буратино», 3 «В» класс «Полька» под руководством Фатхудиновой Анастасии Викторовны.  Усенова Алтынай Торебековна  подготовила танец «Павлин» с детьми  любимого 3 «Е» класса.