Ғаламторсыз бір күн.

2019 жылы 27 қаңтарда № 5 «А» мектеп — гимназиясының барлық оқушылары халықаралық ғаламторсыз күніне арналған республикалық кең ауқымды балалар акциясына қатысты. Ата-аналар осы акцияны қолдады. Балалар өз есебін суреттер мен фотосуреттер түрінде ұсынды.
ТЖ бойынша директор орынбасары Н.С.Касицкая

Один день без Интернета.

27 января 2019 года все учащиеся школы — гимназии № 5 «А» приняли участие в Республиканской широкомасштабной детской акции, посвященной Международному дню  без интернета. Родители поддержали данную акцию. Свой отчет ребята  представили в виде рисунков и фотографий.

Халықаралық  ғаламторсыз  күнге  арналған  іс-шараны ұйымдастыру мақсатында оқушылар мен ата-аналар арасында акцияға қатысу қажеттілігі туралы сынып  сағаты  мен  түсіндірме  жұмыстары  жүргізілді.
              800-ге жуық оқушы мен 90 ата-ана түсіндірме әңгімелесуден өтті.

Оқушылар  «Ғаламторсыз бір күн» атты сурет байқауына  (68 оқушы), және «Менің ғаламторсыз күнім» фото байқауына қатысты.(47 оқушы). Ең үздік жұмыстар лездемеде дипломдармен марапатталды және мектеп стендіне орналастырылды.

Касицкая Н.С., заместитель директора по ВР

2 комментариев к записи Ғаламторсыз бір күн.

1. Аватар Татьяна:

Спасибо организаторам данной акции! Хоть один день можно провести всей семьей, сделать что-нибудь полезное! Здорово! Приятно видеть фото своего ребенка!

2. Аватар Татьяна:

Спасибо организаторам акции «День день без интернета» Оказывается сколько дел можно сделать со своей семьей! Приятно видеть фото моей дочери на школьном сайте!