Біздің жетістіктеріміз

• Серова Маргарита
Команда ГЕНИИ1 Серова Маргарита2
html slider by WOWSlider.com v8.8

2020 жылдың 16 — 18 қараша аралығында Googlemeet платформасында «Зерде» 1-7 сынып оқушылары арасында ғылыми-зерттеу жұмыстары мен шығармашылық жобалар республикалық байқауының аймақтық кезеңі өтті. Біздің студент Серова Маргарита осы сайысқа қатысып, жүлделі 3 орынға ие болып жеңімпаз атанды. Маргарита мен жоба жетекшісі Хилимончик Наталья Александровнаны  құттықтаймыз.

2020 жылдың 19 қарашасында 2-4 сынып оқушылары үшін қашықтықтан «Бастау» Республикалық математикалық турнирінің қалалық кезеңі өтті. Құрамына 4 «А» сынып оқушысы Аманғалиев Арман, 3 «А» сынып оқушысы Дарья Солодовникова, 2 «А» сынып оқушысы Сердюк Кирилл кірген, біздің команда 1 турда 63 ұпай жинап, жетекші орынды иеленді. Қатысушы 34 командадан  ең жоғары нәтиже. Топ жетекшісі Досмағамбетова Ботагөз Мұратбекқызы.

Құттықтаймыз!

Наши успехи

С 16 по 18 ноября  2020 года на платформе Googlemeet состоялся областной этап республиканского конкурса исследовательских работ и творческих проектов среди учащихся 1-7 классов «Зерде». Наши ученица,  Серова Маргарита  приняла участие в данном конкурсе и стала призёром, заняв 3 место. Поздравляем Маргариту и руководителя проекта Хилимончик Наталью Александровну.

19 ноября 2020 года дистанционно был проведён городскойэтап Республиканского математического турнира «Бастау» для учащихся 2-4 классов. Наша команда, в составе которой были ученик 4 «А» класса Амангалиев Арман, ученица 3 «А»  класса Солодовникова Дарья, ученик 2 «А» класса Сердюк Кирилл, заняла лидирующую позицию, набрав в 1 туре 63 балла- самый высокий результат среди 34 команд – участников. Руководитель команды Досмагамбетова Ботагоз Муратбековна. Поздравляем!