Мектеп қонақтарды қарсы алып жатыр

№5 «А» мектеп –гимназиясының базасында бастауыш сынып мұғалімдерінің әдістемелік бірлестік басшыларының қалалық семинары өтті. Отырыс тақырыбы тақырыбы: «Заманауи оқыту әдістері мен заманауи технологияларды қолдану арқылы сабақтың тиімділігін арттыру». Семинар қатысушыларына мектептің визиткасы ұсынылды. Теориялық бөлімде тыңдаушылар семинар тақырыбы бойынша өзекті ақпарат алды. Семинардың негізгі бөлігі инновациялық калейдоскоп түрінде өткізілді, онда М. С. Жаканова, Е. В. Ремезова, К. Г. Шалтенова, С. В. Сулиманың сабақтарынан үзінділер ұсынылды. Педагогтар мектептің білім беру үрдісінің сабағында инновациялық тәсілдерді ашты. Қонақтар іскери ойынға белсене қатысып, директордың ОТЖ жөніндегі орынбасары Т. Н. Томина өткізген сыныптан тыс «әдеби брейн-ринг» іс-шарасы арқылы АКТ-ны қолдана отырып, әр түрлі тәсілдерді үйренді. Білім бөлімінің әдіскері М. Н. Адамбаева семинардың өте жоғары деңгейде өткізілгені жөнінде айтып жоғары баға берді.

Школа встречает гостей

На базе школы –гимназии №5 «А» был проведён городской семинар руководителей школьных методических объединений учителей начальных классов. Тема заседания: «Повышение эффективности урока через применение современных методов обучения и современных технологий».  Участникам семинара была представлена визитка школы. В теоретической части слушатели получили актуальную информацию по теме семинара. Основная часть семинара, была проведена в форме калейдоскопа  инноваций, где были представлены фрагменты из уроков Жакановой М.С., Ремезовой Е.В., Шалтеновой К.Г., Сулимы С.В. Педагоги раскрыли инновационные приемы на уроке образовательного процесса школы. Гости с удовольствием участвовали в деловой игре, обучаясь разнообразным приёмам использованием ИКТ с помощью внеклассного мероприятия «Литературный брейн -ринг», проведенного зам.директора по УВР Томиной Т.Н. По завершению семинара методист отдела образования Адамбаева М.Н. дала высокую оценку качеству его проведения.