«Қамқорлық» қайырымдылық акциясы

Республикалық «Қамқорлық» акция шеңберінде «INCOM Kst» ЖШС жетекшілері И.В.Жуков, А.Н.Ирха өмірде қиын жағдайға тап болған 50 – ден астам отбасылар: аз қамтылған, көп балалы, сондай-ақ мүгедек балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балалар бар отбасыларды азық-түлікпен қамтамасыз етті.
Мұқтаж отбасыларға азық-түлік пакеттерін берген жанышыр қостанайлықтар бар.
Бұл адамдар әрдайым көмекке келетін мемлекетіміздің нағыз патриоттары.
ТЖ бойынша директор орынбасары Н.С.Касицкая

Благотворительная акция «Забота»

В рамках республиканской акции «Забота», руководители ТОО «INCOM Kst»  Жуков И.В.,  Ирха А.Н. обеспечили продуктами   питания более 50 семей, которые находятся в трудной жизненной ситуации: малообеспеченные, многодетные, а также семьи, в которых есть дети – инвалиды и  дети, оставшиеся без попечения родителей.

Есть неравнодушные костанайцы, которые передали   продуктовые пакеты нуждающимся семьям.

Эти люди настоящие патриоты нашего Государства, которые всегда придут  на помощь.

Касицкая Н.С., заместитель директора по ВР