Ынтымақтастықта жұмыс жасаймыз.

20 қарашада «Қостанай қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 5а мектеп-гимназиясы» мемлекеттік мекемесінде Қарасу ауданы әкімдігінің білім беру бөлімінің «Люблин орта мектебі» мемлекеттік мекемесімен бірлесіп дамыта оқыту мәселе бойынша «Дөңгелек үстел» өткізілді. Кездесу барысында әрбір мектеп осы салада тәжірибе алмасты. Мектеп-гимназия мұғалімдері «Талпыныс» бағдарламасы бойынша эксперимент аясында тиімді жұмыс түрлері мен әдістерін ұсынды. Сындарлы әңгіме барысында екі мектеп арасындағы ынтымақтастық жоспары жасалды.

Работаем в сотрудничестве.

20 ноября на базе ГУ «Школы –гимназии №5а отдела образования акимата города Костаная» в рамках сотрудничества с ГУ «Люблинская средняя школа отдела образования акимата Карасуского района» состоялся «Круглый стол» по проблеме развивающего чтения. В рамках встречи каждая школа обменялась опытом работы в данном направлении. Педагоги школы-гимназии представили эффективные формы и методы работы в рамках эксперимента по программе «Устремление». В ходе конструктивной беседы был составлен план сотрудничества двух школ.