Об организации буккроссинга

В целях реализации программы «Руханижаңғыру» зав. библиотекой Сарсембаева Г.Б. совместно с классными руководителями провели разъяснительную работу о проекте «Буккроссинг».Памятки и правила пользования книгами в рамках данного проекта размещены на стенде в школьной библиотеке.

Более 100 детских книг на русском и казахском языках появились на полке в школьной библиотеке.

Информация о работе данного проекта на казахском и русском языках будет размещена на школьном сайте (www.school5a.kz)16 февраля 2018 года.

Касицкая Н.С., зам. директора по ВР

Біздің ережелеріміз қарапайым

зің ұнатқан кез келген кітапты алып оқы

* Біздің сөрелерде-кітапханада тіркелмеген кітаптар бар, сондықтанда оларды өзіңмен бірге алып кетпе, оқып болсаң – басқаларға қалдыр

* Кітаптардың өмірі қысқа, сондықтанда оны

ұқыпты ұста

*Сөреде сенің жақсы көретін кітабың жоқ

болса- оны өзің әкеліп қой

Буккроссинг ұйымдастыру туралы ақпарат

«Рухани жаңғыру» бағдарламасын жүзеге асыру мақсатында кітапхана меңгерушісі Г.Б.Сарсембаева сынып жетекшілермен бірге «Буккроссинг» жобасы туралы түсіндіру жұмысын жүргізді. Осы жоба шеңберінде мектеп кітапханасының стендінде кітапты пайдалану ережесі мен жадынамасы орналастырған.

100 артық қазақ және орыс тілдерінде балалар кітабы мектеп кітапханасы сөрелерінде пайда балды.

Осы жоба бойынша ақпарат қазақ және орыс тілдерінде мектеп сайтында 2018 жылдың 16 ақпанында орналастырылатын болады.

Орындаған:Сарсембаева Г.Б.