Облыстық семинар

2022 жылдың 20 сәуірінде Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасының «Қостанай қаласы білім бөлімінің № 5 «А» мектеп-гимназиясы» КММ-де «Біліктілікті арттыру ұлттық орталығы «Өрлеу» АҚ филиалы базасында өткізілген бастауыш сынып мұғалімдеріне арналған «Бастауыш білім беруде 4 К моделін енгізуге психологиялық-педагогикалық жағдай жасау» атты мұғалімдердің біліктілігін арттыру курстары аясында облыстық практикалық семинар өтті.

Семинар бағдарламасына сәйкес бастауыш сынып мұғалімдері Е.В. Ремезова, Т.А.Синнер, А.А.Киселева А.А. ашық сабақтар өткізді.Сонымен қатар директордың ҒӘЖ жөніндегі орынбасары А.Е.Ахметова, «Талантты және дарынды балалармен жұмыс жасау жүйесі» тақырыбында баяндама жасады.

Областной семинар

20 апреля 2022 года в КГУ «Школа-гимназия № 5 «А» отдела образования города Костаная» Управления образования акимата Костанайской области прошёл  областной практический семинар в рамках проведения курсов повышения квалификации педагогов «Создание психолого-педагогических условий для реализации модели 4 К в начальном образовании» для учителей начальных классов, проводимого  на базе Филиал АО «Национальный центр повышения квалификации «Өрлеу». По программе семинара были проведены открытые уроки учителей начальных классов Ремезовой Е.В., Синнер Т.А.,  Киселевой А.А. Также выступил заместитель директора по НМР Ахметова А.Е. по теме «Система работы с талантливыми и одарёнными детьми в школе-гимназии»

• slider html
html slider by WOWSlider.com v9.0