Құрметті ата-аналар, оқушылар, Қостанай қаласының мектеп директорлары!

Қазақстанда 2022 жыл балалар жылы деп жарияланды.

Балалардың құқықтары мен бостандықтарын, оның ішінде еркін жүріп-тұру құқығын қорғау білім бөлімі мен прокуратураның ерекше бақылауында тұр.

2022 жылдың 31 наурызынан бастап төртінші оқу тоқсаны басталады.

Жақында әлеуметтік желілерде автобустарда көлік карталарымен төлеу кезінде мәселелер туындауы туралы сұрақтар жиі көтеріледі.

Көбінесе бұл валидаторлардың дұрыс жұмыс істемеуімен, карталарда қаражаттың болмауына байланысты болады.

Автобустарда жол жүру ақысын төлеу кезінде балалар үшін стресстік жағдайларды болдырмау үшін балаларыңыздың карталарында қаражаттың болуын, сондай-ақ карталардың жарамдылығын тексеруді сұраймыз.

Барлық сұрақтар бойынша уәкiлеттi органдар шара қолданбаған жағдайда қала прокуратурасына бiлiм бөлімінің 39-08-50 анықтама телефонына хабарласуға болады.

Уважаемые родители, учащиеся, директора школ города Костаная!

В Казахстане 2022 год объявлен годом ребенка.

Защита прав и свобод детей, в том числе право на свободу передвижения, находится на особом контроле отдела образования и прокуратуры.

С 31 марта 2022 года начнется четвертая учебная четверть.

В последнее время в социальных сетях часто поднимаются вопросы о возникновении проблем в автобусах при оплате транспортными картами.

Чаще всего это связывают с неисправностью валидаторов.

Но практика показывает, что причинами могут быть и отсутствие денежных средств на картах.

Во избежание стрессовых ситуаций для детей при оплате проезда в автобусах просим проверять наличие баланса на картах ваших детей, а также исправность карт.

По возникшим вопросам вы можете обратиться по телефону доверия Отдела образования: 39-08-50, при непринятии мер уполномоченными органами в прокуратуру города.