Математикалық циклдің пәндік онкүндігі шеңберінде цифрлық сауаттылық бойынша олимпиада нәтижелері/Итоги олимпиады по цифровой грамотности в рамках предметной декады математического цикла

Математикалық циклдің пәндік онкүндігі шеңберінде 2021 жылғы 27 каңтарында цифрлық сауаттылық пәні бойынша 4 сынып арасында олимпиада өтті, оған 16 адам қатысты. Олимпиаданы цифрлық сауаттылық пәнінің мұғалімі Уразова Эльмира Калкамановна күндізгі форматта тестілеу түрінде өткізді. Олимпиадалық тапсырмалар қарапайымнан күрделіге дейінгі деңгей бойынша құрастырылған және оқушылардың функционалдық сауаттылығына арналған ашық типтегі тесттер жиынтығы, сондай-ақ шығармашылық сипаттағы және логикаға арналған тапсырмалар болды.

Нәтижесінде келесі білім алушылар олимпиада жүлдегерлері атанды:

1 орын-Веселов Никита, Грибанов Матвей, 4А сынып оқушылары

2 орын— Брейденбюхер Генрих, 4Г сынып оқушысы

Құттықтаймыз!!!

В рамках предметной декады математического цикла 27 января 2022 года состоялась олимпиада среди 4 классов по Цифровая грамотность, где приняли участие 16 человек. Олимпиада проведена учителем по цифровой грамотности Уразовой Эльмирой Калкамановной в очном формате в виде тестирования. Олимпиадные задания составлены по уровню, от простого к сложному и представляли собой комплекс тестов открытого типа на функциональную грамотность учащихся, а также задания творческого характера и на логику.

В итоге призерами олимпиады стали следующие обучающиеся:

1 место — Веселов Никита, Грибанов Матвей, ученики 4А класса

2 место — Брейденбюхер Генрих, ученик 4Г класса