Ы.Алтынсарин атындағы балалар мен жасөспірімдерге арналған Қостанай облыстық кітапханасына саяхат «Танысыңыз: кітаптар осында тұрады!»

Күзгі демалыстың бірінші күні Ы.Алтынсарин атындағы Қостанай облыстық балалар мен жасөспірімдер кітапханасының қызметкерлері №5 «А» МГ 1 «Д» оқушыларына әдептілік әліппесін және шеберлік сабағын өткізді. Жарқын презентацияның көмегімен оқушылар кітап кейіпкерлерімен танысты. Қандай кейіпкерлер әдептілікті үйрететінін білдік. Балаларға арналған «Оригами» техникасында ұсақ моториканы, қиялды, логикалық ойлауды, табандылықты дамытатын қызықты мастер-класс өткізілді. Қағаз фигураларын бүктеу өнері өте қызықты әрекет! Барлық оқушылар риза болды, сонымен қатар өз қолдарымен жұмыс жасады.

Экскурсия в Костанайскую областную библиотеку для детей и юношества им.И.Алтынсарина «Знакомьтесь: здесь живут книги!»

В первый день осенних каникул, работники Костанайской областной библиотеки для детей и юношества им.И.Алтынсарина провели для учащихся 1 «Д» ШГ №5 «А» азбуку вежливости и мастер класс. С помощью яркой презентации обучающиеся познакомились с книжными героями. Узнали, какие герои, учат вежливости. Был проведен интересный мастер класс в технике «Оригами» для детей, которая развивает мелкую моторику, фантазию, логическое мышление, усидчивость. Искусство складывания фигурок из бумаги — очень увлекательное занятие! Все обучающиеся были довольны, а также сделали замечательные подделки.