Заседание секции учителей начальных классов

19 тамыз күні педагогикалық қызметкерлердің тамыз кеңесі аясында бастауыш сынып мұғалімдері секциясының отырысы өтті. Секция жұмысына қалалық білім бөлімінің әдіскері Талқанова Б .А. қатысты.

Әдіскер мәселе бойынша сөз сөйледі:

«2021-2022 оқу жылында жалпы білім беретін мектептерде оқу процесін ұйымдастырудың ерекшеліктері»

Секция жұмысында № 5а мектеп — гимназиясының мұғалімі Д.Х. Муслимова өз тәжірибесімен бөлісті. Педагог оқушылардың оқу сауаттылығын қалыптастырудың тиімді тәсілдері мен әдістерін ашты.

№2 мектеп-лицейінің мұғалімі Н.В. Лактионова қалыптастырушы бағалау арқылы бастауыш сынып оқушыларын оқытуды даралау бойынша жұмысты ұсынды С. С. Досмаилова №10 мектептің бастауыш сынып мұғалімі «Ойын элементтерін пайдалану есебінен оқушылардың ойлау өткірлігін арттыру»тақырыбында өз тәжірибесімен бөлісті.

19 августа в рамках работы августовского совещания педагогических работников состоялось заседание секции учителей начальных классов. В работе секции приняли участие методист городского отдела образования Талканова Б.А .

Методист выступила по проблеме:

«Особенности организации учебного процесса в общеобразовательных школах в 2021-2022 учебном году»

В работе секции с опытом своей работы поделилась учитель школы- гимназии № 5а Муслимова Д.Х. Педагог раскрыла эффективные приемы и методы по формированию читательской грамотности учащихся.

Работу по индивидуализации обучения младших школьников через формативное оценивание представила Лактионова Н.В., учитель школы-лицея №2 Досмаилова С.С учитель начальных классов школы №10 поделилась опытом работы по теме: « Повышение остроты мышления учащихся за счет использования игровых элементов».