Открытие пришкольного лагеря «Подсолнушки»

№5а мектеп-гимназиясының базасында көптен күткен «Күнбағыс» мектеп жанындағы лагерінің ашылу күні де басталды. Қызықты лагерь өмірі басталды, мектеп жанындағы лагерьдің тәрбие жұмысының жоспарына сәйкес, балалар бірінші күннен бастап отрядтың ашылуына дайындала бастады. Тәрбиешілермен бірге олар отрядтың аты мен ұранын дайындады. Олар жаз, күн және демалыс туралы жұмбақтар жасырды. Вожатыйларжалынды би дайындады, оны балалар олармен бірге қуана орындады. Музыкалық батл мен спорт жарыстарында отрядтар арасында жарыстар, сондай-ақ «Кәне танысайық»,  «Мен де!» қызықты ойындары өтті. Мерекелік ашылу қызықты және көңілді өтті. Бұл күн балаларға ұмытылмас әсер қалдырды. Жазғы ауысым 2021-ашық деп саналады! Қымбатты балалар, сіздерге көңілді уақыт өткізуді, барлық ең жақсы қабілеттеріңізді көрсетуді, денсаулығыңызды нығайтуды, керемет демалуды және жаңа достар табуды тілеймін.

Мектепжанындағы лагерь директоры

Вот и наступил долгожданный день открытия пришкольного лагеря «Подсолнушки» на базе школы-гимназии №5а. Началась интересная лагерная жизнь, согласно плану воспитательной работы пришкольного лагеря, ребята с огромным удовольствием с первого дня начали готовиться к открытию отряда. Вместе с воспитателями они подготовили название отряда и девиз. Загадывали загадки о лете, о солнце и о каникулах. Вожатые подготовили зажигательный танец, который дети с удовольствием исполнили вместе с ними. Прошли соревнования между отрядами в музыкальном батле и спортивных состязаниях, а также интересные игры «Давай познакомимся», «Я тоже!». Праздничное открытие прошло интересно и весело. Этот день подарил детям много незабываемых впечатлений. Летняя смена 2021 – считается открытой! Дорогие ребята желаю вам весело провести время, проявить все свои самые лучшие способности, укрепить свое здоровье, отлично отдохнуть и найти новых друзей.

Директор пришкольного лагеря.